Hakkımızda

Hediye verme eylemi, alışkanlıklar ve gelenekler dışında daha derin duygular içermektedir. Hediye, bir ifade  yöntemidir. Seni seviyorum deme şeklidir. Ya da sen benim her şeyimsin, iyi ki varsın, en değerlimsin demektir. Hiç kolay değildir sözlerle ifade etmek, kırgınlıkları, kızgınlıkları, küçük bir hediye kapar bütün boşlukları, ifade eder bütün duyguları, kapatır bütün kusurları, bitirir dargınlıkları çünkü çok şey ifade eder küçük bir hediye. Derin anlamları vardır küçük gizli bir sürprizin, mutlu olmayı öğretir mesela, kızgınlığın, kırgınlığın anlamsızlığını anlatır. Küçük bir gülümseme, büyük bir mutluluktur hediye. Önemli hissettirir, en önemlisidir önemli hissetmek, karşılıksızdır, beklentisizdir çünkü küçük bir hediye. Önemli değildir değeri, küçüklüğü büyüklüğü, merak uyandırmasıdır en güzeli, hayal ettirir çünkü insana, hayal ettirmesidir en güzeli, sevimli kırmızı bir paket ve yaldızlı kurdelesi, İstese de istemese de gülümsetir insanı, küçük bir nostalji değiştirir tüm dünyanı.

İşte tam olarak, yorucu, stres dolu yaşam içinde sevinçleri ve mutlulukları, insanca duygularımızı kaybetmemek ve mutlulukları paylaşmak için sitemizi kurduk. Tekiniş Reklam ailesi olarak bizler güzel günlerin ve anların parçası olmak,  özel anılarda  küçük, sıcak, anlamlı bir renk olmaktan mutluluk duyacaktır. Sizin  tüm düşünce ve isteklerinize cevap verebilmek için yaratıcı sürprizler sunabilmek için Hediye-ci 'i kurduk. Hediye-ci duygularınızı küçük hediyelerle sevdiklerinize anlatabileceğiniz sizin gönlünün hediye dükkanınızdır.

Hediye-ci her anınızda yanınızda, hediye konseptini benimseyen özel ürün seçimleri ve tasarımları ile. Ürünler, sizlerin isteklerine göre kategorilere ayrılmış ve seçimler, özel günlerinizi daha değerli ve anlamlı kılacak şekilde kolaylaştırılmıştır. Ayrıca sizlerin samimi ve kişisel düşüncelerinizi, bu özel günlerinizde daha iyi ifade edebileceğiniz kişisel ürünler de sunarak sizlere en güzel hizmeti vermekten mutlHediye-ci.comTekiniş Özgün Reklam Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. (http://www.tekinis.com)  markasıdır.

 Bu sitede  her türlü görsel veya yazılı tasarım, fotoğraflar, ürünler, grafikler ve yazılımların sahibi Tekiniş Özgün Reklam Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. (http://www.tekinis.com) şirketine aittir.

Bunların herhangi bir şekilde kopyalanamaz, alıntı yapılamaz veya çoğaltılamaz. Kullanılması halinde cezai işleme tabidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.